בעל עסק יקר,

האם אתה יודע על אילו מילות חיפוש לבסס את האתר שלך? אם תתבסס על מילות חיפוש לא אופטימליות הלקוחות הפוטנציאליים מהאינטרנט לא יגיעו אל האתר שלך!!

אל דאגה, "מילות מפתח לאתרים" מציעה לך פיתרון שיאפשר לאתר שלך להגיע לעמוד הראשון בהשקעה מינימלית.

שלב 1: מחקר מילות מפתח

שלב זה הוא קריטי היות והמידע הגלום בו יאפשר לך לקבל החלטות חשובות עבור העסק שלך. ובפרט, תוכל להחליט האם כדאי לך להשקיע בקידום האתר שלך באינטרנט. תוכל לגלות אילו צירופי מילים גולשים מחפשים יותר ואילו צירופי מילים גולשים כמעט ולא מחפשים. לפי נתונים אלה תוכל לבנות את תוכן האתר שלך בצורה שתביא לך מקסימום לקוחות פוטנציאליים. באמצעות המחקר תוכל לגלות אם קיימת עבורך אופציה של קידום אורגני של האתר שלך בתקציב משתלם.

מחקר מילות מפתח של "מילות מפתח לאתרים" הוא מחקר מעמיק, יסודי ומדעי המבוצע בשילוב של עבודה ידנית של צוות "מילות מפתח לאתרים" עם עבודה אוטומטית המבוצעת ע"י מערכת ייחודית וחדשנית ברמה עולמית שפותחה ע"י מהנדסים מהטובים בשוק.

מחקר מילות המפתח נותן ציון לכל מילה לאחר הרצת אלגוריתמים חכמים המתחשבים בכמות החיפוש לכל מילה, ובתחרותיות של כל אחד מ 10 המתחרים שלך בעמוד הראשון - בכל צרוף מילים במחקר. המחקר בודק פרמטרים רבים ושונים הקשורים לקידום אורגני כדי לקבוע את מידת התחרותיות של כל מתחרה.

זכור: מתחרה באינטרנט הוא אתר של מתחרה אמיתי שלך הנמצא בעמוד הראשון - במקומך!

תהליך העבודה: אתה נותן כ 5-10 מילות חיפוש בהן היית רוצה להופיע בעמוד הראשון. "מילות מפתח לאתרים" מרחיבה את רשימת המילים למאה לפחות ולעיתים לכמה מאות צירופי מילים. תהליך הרחבת המילים מתבצע ע"י חקר האתר שלך, חקר אתרי מתחרים, ושימוש ייחודי בכלים חיצוניים. לאחר מכן המערכת שלנו אוספת נתונים על כל אחת מהמילים ועל כל אחד מהמתחרים. לבסוף רצים אלגורימים חכמים על כל הנתונים ומתקבלות המלצות סופיות.

שלב 2: בחירת מילות מפתח

מצוייד במחקר מילות מפתח שלם בגודל של 100 מילות מפתח לפחות, אתה בוחר יחד איתנו מילות מפתח מתוך המילים המומלצות לקידום בעדיפות ראשונה. ההצעה לקידום אתרך תתבסס על מספר המילים שתבחר. מקובל לבחור 6-10 מילות חיפוש. ככל שתבחר יותר מילים, תקבל יותר לקוחות!

שלב 3: קידום

כאן יש כמה אפשרויות בהתאם למידת הרצון שלך להשקיע, והזמן העומד לרשותך.

אפשרות א: הלקוח מקדם לבד את האתר

באפשרות זו, תקבל מצוות מילות מפתח לאתרים הדרכה כיצד לקדם את האתר שלך. קידום אתר כולל כתיבת תכנים, הטמעת התכנים באתר, אופטימיזציית אתר, בניית קישורים פנימיים וחיצוניים, בדיקת שגיאות, ועוד. אפשרות זו אינה עולה לך כסף אך מצריכה ממך השקעה של זמן, ויכולת טכנית.

אפשרות ב: כתיבת תכנים ע"י הלקוח, קידום ע"י "מילות מפתח לאתרים"

באפשרות זו אתה תכתוב את התכנים לעמודי האתר. יש לקחת בחשבון כתיבת תוכן לכל מילת מפתח, אולם לעיתים ניתן לשלב מספר מילות מפתח בדף אחד. כמו כן עליך לקחת בחשבון שיהיה צורך להגדיל את כמות הדפים באתר שלך ולשם כך יהיה צורך בתכנים נוספים מעבר למילות המפתח המקודמות.

"מילות מפתח לאתרים" תעביר לך הנחיות באשר לתכנים שעליך לכתוב, תתמיע את התכנים באתרך, תתאים אותם לפרוטוקול קידום האתרים של גוגל המשתנה מעת לעת, תבצע אופטימיזציה למבנה האתר שלך, תבנה קישורים פנימיים וחיצוניים, תבדוק את אתרך בעזרת כלים חיצוניים כדי לאתר שגיאות ותאימות לדרישות גוגל, ותנתר את מצב האתר שלך אל מול המתחרים באופן שוטף.

מחיר אפשרות זו תלוי במספר מילות המפתח שתבחר לקדם ובמיקום אליו תרצה להגיע בעמוד הראשון. סדר גודל מחיר ל 5 מילות מפתח בהגעה לעמוד הראשון ללא התחשבות במיקום בתוך העמוד הוא תשלום חודשי של 500 ש"ח + מע"מ. הצעת מחיר קונקרטית כאמור תינתן לאחר מחקר מילות מפתח ובחירת מילים.

אפשרות ג: "מילות מפתח לאתרים" עושה הכל

אפשרות זו כוללת את אפשרות ב, אך מתחשבת בלקוח העסוק. כותבי התוכן של "מילות מפתח לאתרים" יכתבו תכנים ומאמרים באיכות מעולה המותאמים למילות המפתח שבחר הלקוח. כמו כן, יכתבו תכנים למילות מפתח נוספות מהתחום. כמובן שהלקוח יוכל לעבור על התכנים ולהוסיף דגשים משלו. אפשרות זו מחייבת השקעה גדולה יותר מצד הלקוח, והצעת מחיר ל 6-10 מילים בהחלט יכולה להיות סביב 1000 ש"ח + מע"מ לחודש. אם יש צורך להבטיח הגעה לאחד מ 5 המקומות הראשונים, ההשקעה תהיה גדולה יותר. תיתכן אף הצעה במחיר נמוך יותר, אולם יש לזכור כי הצעת מחיר קונקרטית תינתן רק לאחר מחקר מילות מפתח ובחירת מילים.

סיכום

אתה בטח שואל את עצמך: "אז איך אדע אם בכלל משתלם לי להיכנס לאינטרנט?"

אז הנה נוסחה פשוטה. לאחר ביצוע מחקר מילות מפתח, תוכל למצוא את סך הכל כמות החיפושים החודשית של מילות המפתח שתבחר. נניח שנעריך את אחוז הגולשים המקליקים על האתר שלך ב 10% (סליחה, הרוב הולכים להוא במקום הראשון...). מתוך אלה המגיעים לאתר שלך, 10% יוצרים קשר (בהנחה שהאתר שלך יפה ועונה על הצרכים שלהם). מתוך אלה היוצרים קשר, 10% הופכים ללקוחות אמיתיים (בהנחה שאתה יודע למכור את המוצר שלך...).

אז הנוסחה שקיבלנו:

מס' לקוחות חודשי מהאינטרנט = חיפושים חודשיים * 0.001

לדוגמא, ממילה שיש לה 1000 חיפושים בחודש, קיבלת לקוח מהאינטרנט בחודש. מעט מדי? תוסיף עוד מילים, או שתעלה את היחסים מ 10% ל 20%!

אבל בשביל לשפר, צריך קודם כל להתחיל. אז למה אתה מחכה? המתחרים שלך בעמוד הראשון הרי עשו את זה. הם לא סתם שם, בעמוד הראשון, הם קידמו את האתר שלהם. ומה איתך?

בהצלחה!

צוות "מילות מפתח לאתרים"