"מילות מפתח לאתרים" הוקמה ב 2010 ע"י אלי פלג ויעקב שיינדורף במטרה לבנות אתר שיאפשר יצירת מחקר מילות מפתח בלחיצת כפתור. מחקר מילות מפתח נחוץ לכל בעל עסק שמעוניין לקדם את האתר שלו לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל. לפני שהוקמה "מילות מפתח לאתרים", היה תהליך יצירת מחקר מילות מפתח ארוך, מסובך, יקר, ומצריך מקדם אתרים מיומן. כעת, ניתן ליצור דרך האתר מחקר מדוייק בתוך דקות ספורות תוך חיסכון בזמן יקר ובהוצאות ניכרות.

אתגר שבדרך היה הצורך לתת תוספת משמעותית לעומת Google Adwords. כיום האתר של "מילות מפתח לאתרים" אכן מתחבר לGoogle Adwords באמצעות ממשק ש Google מספק על מנת להרחיב את מספר המילים שהגולש נותן. אולם הממשק מבוצע בדרך מיוחדת שתוצאתה כמות גדולה הרבה יותר של מילים מלעומת שימוש ישיר ב Google Adwords. בדרך זו הגולש אמנם נדרש לנפות יותר מילים אך מובטח לו שהוא מכניס למחקר את כל המילים האפשריות עבור העסק שלו. יתרונות נוספים על פני שימוש ישיר ב Google Adwords הם מתן ציון חוזק מילה ומיון מיידי לפיו, חלוקה ברורה של המילים לפי 4 סוגי המלצות לקידום, אינדיקציה ברורה של מילים בעלות תחרות גבוהה מדי ושל מילים בעלות ביקוש נמוך מדי, אפשרות לביצוע מחקר מותאם לקידום אורגני או לקידום ממומן, אפשרות לביצוע מחקר עם ביקוש מחוזק על פי דרישה, ניהול מחקר מילות המפתח לפי שלבים, וניהול לקוחות עבור בוני אתרים.

מי ששוקל שימוש ישיר ב Google Adwords צריך לזכור שזהו אינו כלי לביצוע מחקר מילות מפתח אלא כלי המספק נתונים על מילות מפתח. כדי לבצע מחקר מילות מפתח יש לקחת נתונים אלה, להוסיף עליהם נתונים נוספים (כמו למשל תחרות אורגנית או ביקוש בחודש אחרון), ולחשב חוזק כל מילה לפי ערכי ביקוש ותחרות מתאימים - תהליך שיכול לקחת שעות עבודה רבות אם מבוצע ידנית ועבור מילים רבות.

היתרון המשמעותי ביותר של "מילות מפתח לאתרים" לעומת כלים דומים הוא פשטות. "מילות מפתח לאתרים" חרטה על דיגלה את העיקרון שלא צריך להיות מקדם אתרים כדי לבצע מחקר מילות מפתח. כשהכוח הזה ניתן לבעלי עסקים ולבוני אתרים הם יכולים לבנות מראש אתר בצורה שמתאימה באופן מדעי ומדוייק לפרוטוקול קידום האתרים של גוגל (כמובן שניתן גם לשנות תוכן של אתר קיים). כל שצריך לעשות הוא לבסס את התוכן של האתר על מילות המפתח החזקות בהתאם לתוצאות המחקר. בעתיד הקרוב "מילות מפתח לאתרים" תפעל במרץ על מנת שכמה שיותר בתי עסק בישראל יבצעו מחקר מילות מפתח בלחיצת כפתור כדי למקסם את רווחיהם באינטרנט.


Yacov Schondorf
יעקב שיינדורף
מנכ"ל. החזיק במשרות ניהול פיתוח בחברות BI ותקשורת, ומשרות פיתוח בכיר בחברות תקשורת ואינטרנט. מחזיק בתואר במדעי המחשב מהאוניברסיטה הפתוחה, וב-2 תארים במוסיקה מג'וליארד ארה"ב. בנוסף להובלת "מילות מפתח לאתרים", יעקב משתתף בפיתוח המוצר באופן פעיל.


Eli Peleg
אלי פלג
מקדם אתרים מוסמך, מהנדס רשתות מחשבים WAN LAN מומחה ציוד סיסקו. בעל תואר שני בתקשורת במחשבים מאוניברסיטת פוליטקניק ניו-יורק. מעורב בבניה וקידום אתרים. אלי משמש ב"מילות מפתח לאתרים" בתפקיד מנכ"ל, ואחראי שיווק ומכירות.


Ben Gedi
בן גדי
מקדם אתרים מוסמך בעל נסיון של 5 שנים. סטודנט מצטיין במתמטיקה ומדעי המחשב במרכז האוניברסיטאי אריאל ועבר השתלמויות במכללת ג'ון ברייס. בן הוא הוגה ומפתח רעיון מחקר מילות המפתח, ומשמש בתפקיד יועץ ואחראי איכות.